Filmy 20th Century Fox to kolejne rozszerzenie oferty telewizji internetowej PolBox.TV

PolBox.TV to telewizja internetowa, która rozwija się w zawrotnym tempie. Tym razem do swojej oferty dodali filmy 20th Century Fox. Jak wiadomo, wszystkie te produkcje nie należą do łatwo dostępnych, dlatego to wspaniała informacja dla użytkowników telewizji online. W końcu będą mieć wszystko czego potrzebują w jednym miejscu i bez jakichkolwiek ograniczeń.

PolBox.TV dodał do swojego wachlarzu proponowanych dzieł również filmy Netflixa

Oglądaj filmy po polsku w najlepszej jakości

Kolejną fantastyczną wiadomością jest to, że wszyscy zarejestrowani użytkownicy owej telewizji online mogą już pożegnać się z wieloma kontami na różnych platformach internetowych. Od dziś PolBox.TV rozszerzył swój wachlarz proponowanych dzieł o filmy Netflixa. Tak naprawdę chyba lepiej już być nie mogło!

Oglądaj filmy Netflixa po polsku w najlepszej jakości HD bez ukrytych kosztów

Aby móc korzystać ze wszelkich udogodnień proponowanych przez https://polbox.tv i oglądać filmy Netflixa wystarczy, że zostaniesz użytkownikiem tego portalu. Tak naprawdę to tylko kilka kliknięć, które nie zajmą Ci dużo czasu. Proces rejestracji jest bardzo sprawny i trzeba przyznać, że banalnie prosty. Jednak, jeśli pojawi się jakikolwiek problem – wcale się nie martw! Nasz zespół wsparcia jest zwarty i gotowy, aby z przyjemnością udzielić Ci pomocy o każdej porze dnia i nocy. 

Oglądaj filmy 20th Century Fox w jakości HD bez ograniczeń

Użytkowniku PolBox.TV! Nadszedł czas, abyś zdecydował się pakiet, który spełni Twoje wszelkie wymagania i oczekiwania. Masz do wyboru: Family, Basic, czy też Premium. To od Ciebie zależy, na który z nich się zdecydujesz. Pamiętaj, że w każdym z wyżej wymienionych dostępnych jest wiele dodatków, które pozwolą Ci modyfikować go na różne sposoby. Są to między innymi: tryb eko, kontrola rodzicielska, czy nawet opóźnienie emisji.

PolBox.TV

PolBox.TV to spełnienie marzeń wszystkich kinomaniaków

Warto również wspomnieć, że oprócz tego, iż możesz oglądać swoje ulubione kanały telewizyjne w każdym miejscu na świecie i czasie po polsku, to także jest możliwość seansu wybranego przez Ciebie filmu, bądź serialu od 20th Century Fox lub Netflix. Dzieje się tak dzięki Wideotece. Wystarczy, że w wyszukiwarce wpiszesz tytuł, gatunek, rok, czy nawet miejsce produkcji pożądanej produkcji filmowej, a nasza “lupka” znajdzie to w mniej niż kilka sekund. Ważną informacją jest to, że większość z dzieł filmowych w Wideotece jest dostępnych w najlepszej jakości HD.